Trudno dziś wyobrazić sobie przedsiębiorstwo bez komputerów. Służą nam już nie tylko do redagowania pism, wystawiania faktur, czy wysyłania e-maili. Coraz częściej z ich pomocą zarządzamy produkcją, sprzedażą i sporządzamy skomplikowane analizy. Co za tym idzie, coraz bardziej uzależniamy się od komputerów. Z tego powodu musimy dbać o stan infrastruktury komputerowej, aby awaria nie zaskoczyła nas w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Proponujemy opiekę nad komputerami w Twojej firmie. Pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań IT, zaprojektujemy sieć komputerową na miarę potrzeb oraz możliwości finansowych, zainstalujemy sprzęt oraz oprogramowanie i będziemy dbać o dobry stan techniczny komputerów, serwerów oraz pozostałych elementów infrastruktury dokonując okresowych przeglądów oraz usuwając na bieżąco każdą awarię. W miarę potrzeb będziemy udoskonalać zasoby komputerowe Twojej firmy tak, aby komputery pomagały Ci w pracy jeszcze bardziej.

My zajmiemy się Twoimi komputerami, a Ty będziesz mógł zająć się rozwojem swojej firmy.

Każde przedsiębiorstwo, czy instytucja ma inne potrzeby informatyczne, dlatego szczegóły współpracy najlepiej omówić po wstępnych rozmowach na temat charakteru działalności, potrzeb oraz oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 663-792-170, lub mailowo: info@komrad.pl